Szanowni Państwo,


Naszą misją jest promocja bezpieczeństwa, zdrowych zasad życia społecznego oraz ustalonego porządku w epoce informacyjnej.
Kierujemy się moralnymi oraz etycznymi zasadami życia co w dzisiejszej gospodarce rynkowej nie jest proste mamy cele jak i również mamy wyznaczone kierunki.

Obecne realia wymuszają różne alternatywy i drogi życiowe. Człowiek od Adama musi się dostosowywać do warunków zewnętrznych, żeby przeżyć. Ciągły pęd NT/IT, powstanie AI, zanieczyszczane środowisko, epidemie, wojny nawet cybernetyczne i każdy zadaje sobie pytanie w takiej sytuacji co dalej, co z moimi dziećmi, wnukami itp. Ciągły napór i presje finansowe tj. tragedie z tym związane, konsumpcjonizm i rozwój cywilizacji który tworzy nowej generacji choroby, stawia nas pod ścianą w imadle intelektualnym. Nie ma osoby która by tego nie doświadczyła. I teraz jak żyć? Nowe NT/IT mimo, że niosą zagrożenia mają też dużo zalet ale to tylko narzędzia, które trzeba wykorzystywać mądrze dla dobra, a nie zła.


Przedsiębiorstwo powstało w 2016 r. cały czas się rozwijamy czasami pod nie widocznym okiem całych narzędzi NT i IT. W ciągu 2 lat działania zostaliśmy wyróżnieni w związku z badaniem CEBOK  roku 2017 przez firmę godną zaufania, w tym samym roku na statut firmę godną zaufania GOLD natomiast w roku 2018 osiągnęliśmy statut firma godną zaufania ELITE i rzetelna firma z honorowym certyfikatem wydawanym przez KRD. Nasze prace przez okres 2 lat skupiały się gł. na w pełni scyfryzowaniu firmy oraz osiągnięciu pewnego i stabilnego gruntu w cyberprzestrzeni jaki rynku krajowym. Posiadamy logistykę na całą Unie Europejską lecz logistyka w technologiach IT nie ma ograniczeń terytorialnych.Nasze zaplecze technologiczne pozwala: W realizacji skomplikowanych projektów teleinformatycznych.Projektowanie i realizacja zleceń dla firm i nie tylko. 

 • Sklepy internetowe,
 • Cyfryzacja firmy,
 • Pomoc informatyczna,
 • Diagnostyka,
 • Zarządzanie oraz cyfryzacja przedsiębiorstw od 0, oraz obsługa powdrożeniowa,
 • Zajmujemy się również po części cyberbezpieczeństwem jaki prawem w sieci,
 • Posiadamy pełen pakiet programów analitycznych tj. analizy allegro lub gospodarki krajowej i zagranicznej,
 • Prowadzimy również serwis komputerowy,
 • Zajmujemy się analizami wdrożeniami jaki zagrożeniami technologii przyszłości i ich zarządzaniem,
 • Posiadamy również zaplecze serwerowe które może posłużyć dla państwa i państwa pomysłów,
 • Jaki posiadamy w zapleczu technologie chmury obliczeniowej oraz sys. selekcji danych wypracowane przez laboratorium technologiczne svanx.

 Cały czas podnosimy  kompetencje i zwiększamy wachlarz usług zgodnie z oczekiwaniami rynku krajowego jaki przepisów prawa jaki Państwa. Zapraszamy do zapoznania się z krajowym Cennikiem usług IT.
pozdrawiam i dziękuję,       

svanx

Paweł Łabędzki

svanx.business.site – GOOGLE